
Witam Cię bardzo serdecznie 🙂 Z ogromną radością zapraszam Cię do wzięcia udziału w pierwszej edycji kursu on-line „INTEGRACJA SENSORYCZNA”. Jest to jedyny kurs dla rodziców i osób pracujących z dziećmi, z tak dużą ilością wiedzy i materiałów praktycznych.
Lekcje są dostępne po kolei, czyli trzeba obejrzeć i zakończyć wcześniejszą, żeby móc obejrzeć kolejną. Kurs jest celowo ułożony chronologicznie, żeby przyswoić całą wiedzę po kolei, przetworzyć ją – zwłaszcza pierwsze, trudniejsze Moduły – poświęcone definicjom, założeniom Metody Integracji Sensorycznej czy etapom integracji sensorycznej. A także wykonać ćwiczenia, gdyż większość Modułów będzie kończyła się zadaniem domowym. Fajnie jeśli je wykonasz, wiedza wtedy Ci się bardziej utrwali.
Pamiętaj, że żeby rozpocząć kolejny temat, trzeba obejrzeć lekcję i kliknąć przycisk – ZAKOŃCZ LEKCJĘ. Dopiero wtedy kolejna lekcja będzie dostępna.
Z każdym modułem dołączam do kursu, różne niespodzianki – których szukaj w zakładce ZNIŻKI lub BONUSY. Na koniec kursu będziesz mogła/ mógł wykonać test sprawdzający Twoją wiedzę. Jest to warunek otrzymania zaświadczenia o ukończeniu kursu. Test trzeba zaliczyć w 80%, ale jeśli Ci się nie powiedzie to możesz go powtórzyć.
Pamiętaj o naszej grupie na Facebooku – link do zamkniętej grupy –https://www.facebook.com/groups/4279520722062847 Jest to miejsce do zadawania pytań i wymiany informacji. Jeśli chcesz zadać mi pytanie, to oznacz mnie proszę @olacharezinska – szybciej mi się wyświetli i na nie odpowiem.
Ola Charęzińska