
- To wydarzenie minęło.
Rozmowa z Olą Charęzińską nt. masażu dziecka w kontekście SI
14 lutego, 2019 w godz. 11:30 - 12:00

Zapraszam na spotkanie
We czwartek 14 lutego o 11:30 na Bobasowany moim gościem będzie Ola Charezinska, z Aleksandra Charęzińska Wspieranie Rozwoju Dzieci.
Jako instruktorki masażu dziecka oraz sensomamy, widzimy i doświadczamy u dzieci trudności z przetwarzaniem zmysłu dotyku. To spotkanie bardzo pogłębi temat masażu dziecka i być może pokaże Wam nową perspektywę 🙂
Porozmawiamy o tym:
– czym jest zmysł dotyku?
– jakie korzyśmi może przynieść masaż dziecka?
– czym są zaburzenia integracji sensorycznej?
– na co zwracać uwagę masująć malca?
– czy każdy maluch może byc masowany?
– jak odpowiednio wspierać zmysł dotyku u dziecka?
Zapraszam w czwartek 14 lutego o godz. 11:30 na Bobasowany
O gościu:
Nazywa się Aleksandra Charęzińska, jest pedagogiem specjalnym, terapeutą integracji sensorycznej, specjalistą diagnozy i terapii pedagogicznej, instrruktorem Masażu Shantala, konsultantem Memoli, autorką zajęć sensorycznych Smyko-Multisensoryka®.
Ma doświadczenie w pracy w szkolnictwie ogólnodostępnym, integracyjnym i specjalnym. Pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi, z zaburzeniami i deficytami rozwoju, z dziećmi i młodzieżą w normie intelektualnej oraz z dziećmi zdolnymi.
Prowadzi:
– szkolenia oraz warsztaty dla rodziców oraz kadry pedagogicznej i osób pracujących z dziećmi, z zakresu wspierania rozwoju poprzez zabawę a także wstępnego rozpoznawania zaburzeń przetwarzania sensorycznego.
– certyfikujące szkolenia licencyjne dla procesjonalistów na których uczę jak prawidłowo prowadzić zajęcia sensoryczne dla niemowląt i dzieci wg. autorskiego program Multi-Sensoryka®.
– warsztaty dla rodzciów i opiekunów za zakresu wspierania rozwoju poprzez zabawę.
Olę możecie znaleźć na Facebooku Aleksandra Charęzińska Wspieranie Rozwoju Dzieci oraz na stronie https://www.charezinska.pl